Hoş Geldiniz! Isıtma ve Serinletme Dünyasında Bugass Garantisi

 

1970 yılında başlayan uzun bir tecrübe ve birikim yolculuğundan gelen güçle, ısı sektöründeki yürüyüşümüz Bugass olarak devam ediyor. İlk adımlarımızı Isıtma Kazanları ve Merkezi Isıtma Sistemleri konusunda attık ve o günden bu yana sektördeki güçlü imalatçı kimliğimizle adımızdan söz ettiriyoruz.

 

Yıllar içinde Bugass markası altında Radyant ısıtma sektörüne getirdiğimiz hareketle, sektörde kalıcı izler bıraktık. Şimdi ise imalat geleneğimizi sürdürerek, ısı sektörünü daha da ileriye taşıyacak inovatif çözümler sunmak için çalışıyoruz.

 

AR-GE: Bilgi, Teknoloji ve Müşteri Beklentileriyle Harmanlanıyor

 

Hedefimiz, enerji kaynakları ve emek gücünde verimsizliğe düşmeden ısınma ihtiyacını karşılayacak optimum ürünleri tasarlamak. Bu hedef doğrultusunda, bünyemizde oluşturduğumuz AR-GE birimimiz, sektördeki değişen ve gelişen teknolojileri kendi bilgi birikimimizle birleştirerek, müşteri beklentilerine uygun standartlara uygun, ekonomik, verimli ve inovatif ürünlerin tasarımını sürdürüyor.

 

Dünya Standartlarıyla Buluşma: Uluslararası İş Birlikleri

 

Bugass olarak uluslararası arenada bilinirliğe kavuşmuş değerli markalarla yürüttüğümüz distribütörlük iş birlikleri, sunduğumuz ürün ve hizmet standardımızı üst seviyelere taşıyor. Sektörde adımızdan sıkça söz ettiren iş birlikleri sayesinde, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunabiliyoruz.

 

Gelişmeye ve Güvene Odaklı Yürüyüş

 

Bugass, sektöründe emin adımlarla kendini geliştiren ve değişen taleplere hızlı bir şekilde uyum sağlayan bir kuruluştur. Müşterilerimize güven sunmayı öncelikli ilke olarak benimseyen varoluş sürecimiz, markamızın temelini oluşturuyor.

 

Isıtma ve serinletme konusundaki ihtiyaçlarınıza Bugass güvencesiyle çözüm bulmak için buradayız. Siz değerli müşterilerimize daha konforlu ve enerji verimli bir yaşam sunabilmek adına çalışmaya devam ediyoruz. Bizimle yolculuğa çıktığınız için teşekkür ederiz.

 

 

Saygılarımızla,

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR